Volné pracovní místo  OPERÁTOR VÝROBY v centru Liberce - MZDA 30 000,- - NÁSTUP ihned - M/Ž

Lokalita Liberec a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 800–30 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • Mzdu až 30 000 Kč
  • Výkonnostní bonus
  • Docházkový bonus
  • Podpora volnočasvoých aktivit jako je příspěvěk na dovolenou.
  • Odměny za dobrou docházku.
  • SVOZY ZDARMA pohodlnými minibusy max 30 minut
  • STRAVOVÁNÍ jako od maminky
  • Možnost záloh KAŽDÝ TÝDEN
  • Práci na HPP

Náplň práce:

  • Pracujeme v nepřetržitém provoze, tedy krátký dlouhý týden, den a noc
  • Práce na lisovacích strojích, výroba hliníkových částí, obrušování a očišťování ostruh bruskou
  • Práci v super přátelském týmu, kde se oceňuje spolehlivost, dochvilnost, chuť pracovat a manuální zručnost.
  • Zadávání informací do výrobního počítačového systému

Požadujeme:

  • Praxe ve výrobě minimálně 1 rok PODMÍNKOU
  • Statnost, budete manipulovat s kovy
  • Spolehlivost spojená s dochvilností
  • Chuť makat :)
  • Zručnost

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.